16.03.2017

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych organizuje olimpiady językowe

Już po raz drugi Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie organizuje olimpiady językowe, by promować naukę języków i zintegrować społeczność naszej Uczelni.

Olimpiada z języka angielskiego medycznego: 1 kwietnia 2017

Olimpiada z języka angielskiego medycznego MEDICAL ENGLISH OLYMPICS, która odbędzie się 1 kwietnia 2017 roku o godzinie 10:00 w małej auli Collegium Anatomicum, jest skierowana do pracowników, doktorantów i studentów UM w Lublinie.

Język angielski jest niezbędnym narzędziem komunikacji w świecie nauki, dlatego też rozwój kompetencji językowych jest niezwykle ważny, a olimpiada daje możliwość bezpiecznego sprawdzenie swoich możliwości. Rozwój osobisty, inwestycja w siebie to cele dziś stawiane przez ludzi sukcesu.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Aż 9 osób zostanie nagrodzonych! Zostaną wyłonieni zwycięzcy i laureaci w każdej z grup uczestników, tj. studentów (3 miejsca), doktorantów (3 miejsca) i pracowników uczelni (3 miejsca). Uczestnik, który zaliczy test uzyskując przynajmniej 60%, otrzyma certyfikat poświadczający udział; dodatkowo studenci i doktoranci odbywający lektorat mają zapewnioną ocenę bardzo dobry z j. angielskiego.

Olimpiada z języka polskiego dla zagranicznych studentów: 8 kwietnia 2017

Olimpiada z języka polskiego dla obcokrajowców studiujących na UM w Lublinie odbędzie się 8 kwietnia 2017 roku o godzinie 10:00 w auli w Collegium Anatomicum. Celem tej olimpiady jest promowanie nauki języka polskiego, kultury polskiej, wiedzy o Lublinie i regionie, aby obcokrajowcy studiujący na naszej Uczelni mogli lepiej zaadoptować się w naszym środowisku i zintegrować się ze studentami polskojęzycznymi.

Ten konkurs językowo-kulturowy to gwarancja świetnej zabawy!

Zostaną wyłonione 3 najlepsze pary. Każdy uczestnik, który uzyska 60% dobrych odpowiedzi już na I etapie Olimpiady otrzymuje ocenę bardzo dobry.

Zapraszamy!

30_zgoda_polish.pdf